Traf
Zalety
Promocje bukmacherskie Traf:

  • Bonus na start - ?

Traf – zakłady bukmacherskie na wyścigi konne

Jeździectwo konne to dyscyplina, która wzbudza wiele emocji. Fani tego sportu podziwiają zarówno piękno niezwykłych zwierząt, jak i dynamikę wyścigu. Traf, to bukmacher, który specjalizuje się w ofercie zakładów na konne gonitwy.

Czym jest Traf?

Traf-Zakłady Wzajemne to bukmacher działający na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. Firma jest częścią grupy kapitałowej słynnego Totalizatora Sportowego. W odróżnieniu od innych bukmacherów działających na polskim rynku TRAF specjalizuje się jedynie w zakładach dotyczących wyścigów konnych zarówno przeprowadzanych w Polsce, jak i na świecie.

Jak zacząć obstawiać wyścigi konne w Traf?

Najważniejszy warunek, który należy spełnić, aby możliwe było obstawianie zakładów bukmacherskich, to ukończenie 18 lat. Według polskiego prawa tylko pełnoletnie osoby mogą uczestniczyć w grach hazardowych. Gracze chcący obstawiać wyścigi konne w firmie Traf muszą rozpocząć od założenia konta. Rejestrację można wykonać na oficjalnej stronie bukmachera, klikając przycisk „zarejestruj się” i wypełnić formularz z danymi kontaktowymi oraz osobowymi. Następnie należy zapoznać się i potwierdzić akceptację zgód. Ostatnim krokiem będzie podesłanie skanów dokumentów koniecznych do weryfikacji tożsamości gracza. Po zakończeniu procesu można rozpocząć obstawianie wyścigów konnych u bukmachera.

Jakie zakłady można obstawiać w firmie bukmacherskiej Traf?

Gracz w ramach korzystania z usług bukmachera może wybrać następujące rodzaje zakładów:

  • jednogonitwowe

Dotyczy danego zdarzenia sportowego. Można wyróżnić podtypy zakładów jednogonitwowych, takie jak: zwyczajny, porządek czy dwójka. Rozróżnienie to polega liczbie wytypowanych koni.

  • wielogonitwowe

To rodzaj zakładów, które wybierają gracze chcący wytypować zwycięzców w kilku wyścigach konnych. W zależności od zakupionego kuponu będzie on obowiązywał na dwóch, trzech czy pięciu gonitwach.

Wybór zakładu bukmacherskiego jest uzależniony od preferencji gracza.

Co odróżnia firmę Traf od innych bukmacherów?

Traf to jeden z 23 podmiotów uprawnionych do urządzania zakładów wzajemnych w internecie. Jednak warto zwrócić uwagę, że firma znacząco się różni od pozostałych bukmacherów. Wśród unikalnych cech Traf można wyliczyć:

  • specjalizację

Bukmacher nie oferuje żadnych innych dyscyplin poza wyścigami konnymi. Dzięki temu Traf skupia społeczność pasjonatów tego niezwykłego sportu.

  • brak bonusów i promocji

Zakłady na wyścigi konne nie potrzebują kampanii marketingowej w postaci specjalnych bonusów powitalnych czy innych pakietów promocyjnych. Na pierwszym miejscu jest realizacja usług na najwyższym poziomie.

  • transmisja na żywo

Gracze obstawiający zakłady u bukmachera mają możliwość oglądania transmisji z wyścigów konnych na żywo online w zaciszu swojego domu lub w jednym ze stacjonarnych punktów firmy.

  • możliwość zapoznania się z archiwalnymi wynikami gonitw

Klienci Traf, zanim dokonają decyzji o obstawieniu zakładów na wyścig konny, mogą zapoznać się z gonitwami przeprowadzonymi na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Wymienione elementy wpływają na unikalność bukmachera na polskim rynku.

Traf Details

Metody wpłat środków:
Metody wypłat wygranej:
Najlepsi bukmacherzy

Zgarnij 2500 zł w pakiecie powitalnym

Cashback na start aż do 600 zł

Bonus powitalny 100% aż do 2000 zł

Legendarna oferta 1500 zł na start

Pakiet powitalny z kodem: COMBO5240

Zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem: EWINNER

Zakład bez ryzyka do 200 zł we freebetach

Bonus powitalny cashback 50% aż do 500 PLN

Gonitwy konne

Freebet powitalny 50% do 200 zł

Traf
5.3/6