Jeszcze kilkanaście lat temu jedynym sposobem zawarcia zakładu było udanie się do lokalnego bukmachera. Pojawieniu się Internetu zawdzięczamy rewolucję w tej, podobnie jak w wielu innych dziedzinach – pierwsze firmy bukmacherskie działające online powstały już pod koniec lat 90. Dziś wiele z nich jest już całkowicie przystosowanych do obsługi polskich graczy, a wśród nich liderami są według Magazynu eGaming przedstawieni bukmacherzy online.

Powody, dla których warto grać u bukmacherów globalnych:

Możliwość typowania 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu

Bukmacherzy globalni dzięki temu, że dostępni są przez internet, mają ogromną przewagę nad lokalnymi bukmacherami w Twoim mieście. Na stronach internetowych bukmacherów możesz wnosić zakłady 24 godziny na dobę. Oferta na każde zdarzenie dostępna jest na stronie praktycznie do czasu jego rozpoczęcia, a wiele z nich możesz typować na żywo, czego lokalny bukmacher nigdy Ci nie zaoferuje.

Wyższe kursy, bogatsza oferta

Bukmacherzy globalni przyjmują zakłady online, dzięki czemu mogą oferować wyższe kursy, ponieważ w przeciwieństwie do naziemnych bukmacherów nie ponoszą kosztów związanych z utrzymaniem licznych punktów bukmacherskich.

Oferta online jest też bogatsza, gdyż oferuje zakłady dla klientów z całego świata i tym bardziej by były one jak najatrakcyjniejsze dla graczy z różnych państw. Nie przystosowują oferty tylko dla klientów z Polski, dzięki czemu możesz oddawać zakłady na zdarzenia sportowe, polityczne i społeczne popularne na całym świecie.

Brak podatku od wygranych

Typowanie przez Internet to także wyższe zyski, Twoja wygrana nie jest pomniejszana o 12% podatku. Bukmacherzy internetowi posiadają firmy zarejestrowane w Wielkiej Brytanii, na Malcie, Cyprze, Gibraltarze i tam opłacane są wszelkie podatki od wnoszonych przez Ciebie zakładów.

Zakłady Live – grasz do końca

Typowanie wyników na żywo, w trakcie meczu, kiedy możesz na bieżąco obserwować rozgrywkę, oceniać możliwości zawodników i reagować na zmieniające się dynamicznie kursy — to gwarancja olbrzymich emocji i świetnej zabawy. Jest to możliwe wyłącznie w Internecie.

Typowanie singli (zakładów pojedynczych) na każde zdarzenie

U bukmacherów globalnych nie ma ograniczeń w zawieraniu zakładów — możesz typować nawet wynik jednego zdarzenia z całej oferty, niezależnie od dyscypliny, ligi czy wysokości kursu. Bukmacherzy naziemni często ograniczają typowanie singli lig polskich, przez co masz mniejsze szanse na wygraną.

 Pełny wgląd do zawartych zakładów

Zawierając zakłady u bukmacherów online, masz pełną kontrolę nad wszystkimi transakcjami dokonywanymi na Twoim koncie. Cała historia zawieranych przez Ciebie zakładów jest rejestrowana i masz do niej dostęp po zalogowaniu się do swojego konta. Możesz w każdym momencie przeanalizować swoją grę!

Automatyczne wypłacanie wygranych

Typując przez Internet, nie musisz wychodzić z domu, żeby odebrać wygraną. Każdy Twój zakład jest automatycznie sprawdzany przez bukmachera i jeśli typy zawarte na kuponie rozliczone zostaną jako wygrane, pieniądze automatycznie zostaną wypłacone na Twoje konto gracza jako powiększenie depozytu. Depozyt ten można wypłacić w każdym momencie na  wskazane własne konto bankowe lub w innej dostępnej formie.

Dostęp do licznych statystyk, tabel oraz wyników sportowych

Bukmacher online udostępnia bezpłatne narzędzia wspomagające typowanie zdarzeń sportowych. Na stronie danego bukmachera znajdziesz statystyki, tabele, wyniki, dzięki którym będziesz mógł dokładnie porównać dane drużyny lub zawodników, a tym samym łatwiej wytypować prawidłowy wynik.

Przejrzysta oferta i szybkość zawierania zakładów

Na stronie bukmachera internetowego łatwo znajdziesz interesujące Cię zdarzenie do typowania, a żeby zawrzeć zakład, wystarczy dosłownie kilka kliknięć myszką. Nie musisz nigdzie chodzić, szukać na tablicach wypisanych kursów i czekać w kolejkach na wniesienie zakładu. U bukmacherów internetowych typowanie to czysta przyjemność.

Promocje i bonusy dla klientów

Każdy bukmacher online jako lider zakładów sportowych zawsze dba o swoich klientów, dlatego też organizuje liczne bonusy i promocje bukmacherskie, jak również wspaniałe konkursy bukmacherskie zarówno dla swoich nowych, jak i stałych, wiernych użytkowników.

Dostęp do zakładów bukmacherskich online

Zalet zawierania zakładów w Internecie jest naprawdę wiele – z pewnością każdy, kto zacznie grać w sieci, pozostanie przy tej formie, jako lepszej i wygodniejszej. Internetowe firmy bukmacherskie w pełni obsługują polskich użytkowników i jako prawdziwi liderzy na rynku posiadają doskonałą ofertę także dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć typowanie online.

Najlepsi bukmacherzy

Zgarnij 2500 zł w pakiecie powitalnym

Cashback na start aż do 600 zł

Bonus powitalny 100% aż do 2000 zł

Legendarna oferta 1500 zł na start

Pakiet powitalny z kodem: COMBO5240

Zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem: EWINNER

Zakład bez ryzyka do 200 zł we freebetach

Bonus powitalny cashback 50% aż do 500 PLN

Gonitwy konne

Freebet powitalny 50% do 200 zł