Oferta Zakłady Live gwarantuje jedyne w swoim rodzaju emocje związane z wnoszeniem zakładów podczas trwania meczu. W rzeczywistym czasie spotkania setki graczy mogą oddawać swoje typy. Jest to możliwe jedynie u bukmacherów przyjmujących zakłady za pośrednictwem Internetu. Dzięki ofercie bukmacherów online,  także obejmującej zakłady w trakcie meczu, nie musisz już spieszyć się do punktu bukmacherskiego w mieście, aby wnieść zakład na ulubioną drużynę. Mając dostęp do Internetu, możesz typować wyniki nawet w czasie trwania danego zdarzenia sportowego (w piłce nożnej, aż do 80. minuty spotkania).

Kursy Zakładów Live są dynamiczne i modyfikowane w zależności od przebiegu danego zdarzenia sportowego. Oferta dotyczy nie tylko piłki nożnej, ale także innych dyscyplin, takich jak tenis, Formuła 1, football amerykański, hokej na lodzie czy koszykówka.

Zakłady Live dają bardzo duże szanse na wygraną i wygrywanie prawdziwych pieniędzy – możesz oglądać mecz w TV, oceniać grę drużyn/zawodników i w każdej chwili wnieść zakład. Typowanie w trakcie meczu zapewnia nieprawdopodobne emocje aż do ostatniej minuty spotkania. Pamiętaj też, że w ofercie bukmacherów internetowych możesz obstawiać nie tylko zwycięzcę meczu. Wnosząc Zakład Live, masz do dyspozycji wiele innych możliwości: możesz typować wynik pierwszej połowy, to, która z drużyn strzeli pierwsza gola, ile bramek będzie w danym spotkaniu i wiele innych.

Jeżeli słabo wychodzi Ci typowanie przed czasem rozpoczęcia meczu, wypróbuj typowania wyników na żywo – być może ta forma zawierania zakładów przyniesie Ci szczęście i wygrane, o których zawsze marzyłeś.

Najlepsi bukmacherzy

Zgarnij 2500 zł w pakiecie powitalnym

Cashback na start aż do 600 zł

Bonus powitalny 100% aż do 2000 zł

Legendarna oferta 1500 zł na start

Pakiet powitalny z kodem: COMBO5240

Zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem: EWINNER

Zakład bez ryzyka do 200 zł we freebetach

Bonus powitalny cashback 50% aż do 500 PLN

Gonitwy konne

Freebet powitalny 50% do 200 zł