eWinner
Zalety
Promocje bukmacherskie eWinner:

 • Kod promocyjny u bukmachera eWinner to: EWINNER. Wpisując go na starcie otrzymasz zakład bez ryzyka do 110 PLN,
 • Cashback 50% do 500 zł od drugiego depozytu,
 • Darmowy zakład freebet za 30 zł lub 50 zł lub 150 zł na europejskie puchary na zakład AKO na LIVE od wtorku do czwartku,
 • Odbierz voucher do Canal plus Online - Zarejestruj się z kodem promocyjnym, dokonaj zakładu za dowolną kwotę i odbierz swój pakiet SPORT w Canal Plus Online na czacie eWinner,
 • Basket bez 14% podatku, utwórz trzy zdarzenia na zakłady przedmeczowe koszykówki, jak i LIVE,
 • Specjalna oferta wysokich kursów na specjalne wydarzenia różnych dyscyplin,
 • Wirtualne sporty bez podatku tylko w poniedziałek, utwórz kupon na trzy trafne zdarzenia,
 • Esport bez podatku, utwórz kupon na trzy zakłady przedmeczowe, jak i zakłady live eSportu

eWinner – bukmacher online

Oglądanie rozgrywek sportowych nie dla każdego zapewnia wystarczająco wysokie emocje. Fani sportu chętnie obstawiają wyniki meczów i turniejów w zakładach bukmacherskich. Jedną z obecnych na rynku firm przyjmujących zakłady wzajemne jest eWinner. Sprawdź, czy warto założyć konto u tego bukmachera.

eWinner – czy to legalny bukmacher?

Warto pamiętać, że obstawianie zakładów sportowych jest wliczane do gier hazardowych. Zgodnie z prawem można to wykonywać tylko u licencjonowanego bukmachera. Firma eWinner uzyskała zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych przez internet od Ministerstwa Finansów końcem października 2018 roku. Dzięki temu gracze korzystający z usług tego bukmachera mogą legalnie obstawiać zakłady. Korzystanie z nieuprawnionych podmiotów podlega karze grzywny nawet do 120 stawek dziennych. Warto sprawdzać licencje bukmacherów.

Jak można zacząć grać w eWinner?

Warunkiem koniecznym, który należy spełnić, aby móc obstawiać zakłady w eWinner jest ukończenie 18 roku życie. Tylko pełnoletnie osoby mogą założyć konto na oficjalnej stronie bukmachera. W celu rejestracji w eWinner należy:

 • kliknąć przycisk „Zarejestruj się” na witrynie firmy
 • konieczne będzie podanie danych kontaktowych i osobowych,
 • niezbędne przy rejestracji jest zapoznanie się z regulaminem zakładów wzajemnych-bukmacherskich online oraz zaznaczenie odpowiednich zgód.

Podczas rejestracji warto zaznaczyć pole bonus powitalny, dzięki czemu nowy użytkownik może liczyć na korzystną promocję. Po założeniu konta przeprowadzana jest weryfikacja użytkownika na podstawie dobrowolnie przesłanych przez niego skanów dokumentów. Ten proces może potrwać maksymalnie do 48 godzin. Należy pamiętać, że użytkownik może mieć tylko jedno konto w eWinner.

Jaki jest bonus powitalny dla nowych graczy w eWinner?

Osoby, które zdecydują się na zarejestrowanie konta w eWinner mogą liczyć na specjalny bonus powitalny. Jest on przygotowany dla graczy, którzy zaznaczyli odpowiednią opcję przy rejestracji konta.  W ten sposób osoba, która wykupi pierwszy kupon o minimalnej stawce 20 zł, może uzyskać zwrot do 100 zł. W przypadku, gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, gracz uzyska zwrot stawki. Warto pamiętać, że taka transakcja jest pomniejszona o 12% należnego podatku od gier hazardowych. Dzięki takiemu bonusowi powitalnemu nowy użytkownik może sprawdzić, czy obstawianie zakładów bukmacherskich to rozrywka dla niego.

Czy warto grać w eWinner?

Oprócz bonusu powitalnego bukmacher jest chwalony za:

 • bonusy bukmacherskie

Stali gracze mogą liczyć na bonus w postaci darmowego vouchera na Canal Plus Online w ramach którego przez miesiąc mogą oglądać kanały sportowe. Warto sprawdzać na bieżąco aktualności u bukmachera, gdyż nowe bonusy mogą pojawiać się w związku z ważnymi wydarzeniami. Gracze VIP, których miesięczny obrót przekracza 20.000, mogą liczyć na specjalne oferty.

 • przejrzystą aplikację

Osoby, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania, z pewnością polubią korzystanie z płynnie działającej i intuicyjnej aplikacji eWinner.

Warto sprawdzić samemu, jakie możliwości oferuje bukmacher eWinner. Gracze mogą obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

eWinner Details

Metody wypłat wygranej:
Najlepsi bukmacherzy

Zgarnij 2500 zł w pakiecie powitalnym

Cashback na start aż do 600 zł

Bonus powitalny 100% aż do 2000 zł

Legendarna oferta 1500 zł na start

Pakiet powitalny z kodem: COMBO5240

Zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem: EWINNER

Zakład bez ryzyka do 200 zł we freebetach

Bonus powitalny cashback 50% aż do 500 PLN

Gonitwy konne

Freebet powitalny 50% do 200 zł

eWinner
5.8/6