Fuksiarz
Zalety
Promocje bukmacherskie Fuksiarz:

  • Bonus powitalny za pierwszy zakład, czyli cashback 50% aż do 500 zł - zakład bez ryzyka na start z zwrotem połowy stawki wniesionego zakładu,
  • Zgarnij cashback bez limitu do 500 zł za kupon pojedynczy, podwójny, wielokrotny otrzymasz kolejno 7, 10 i 12% zwrotu,
  • Early Payout, jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna zdobędzie dwa gole przewagi, wtedy mecz zostanie rozliczony jako wygrany bez względu na wynik końcowy,
  • Mega Kursy Boost, czyli najciekawsze mecze z wyższymi kursami,
  • Cashback na wirtualną piłkę nożną, zwrot procentowy za określona liczbę zdarzeń, a mianowicie jedno zdarzenie - 3%, dwa zdarzenia - 5%, itd... 8%, 10%, 12%, 14%,
  • Z kodami promocyjnymi możesz więcej, już teraz zgarnij ekskluzywne kody promocyjne u bukmachera Fuksiarz.pl

Fuksiarz – czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie?

Na rynku można zaobserwować coraz więcej pojawiających się bukmacherów. Jednym z nich jest Fuksiarz, który uzyskał licencję Ministerstwa Finansów 9 grudnia 2020 roku, a pierwsze zakłady zaczął przyjmować w marcu 2021 roku. Czy ten stosunkowo nowy bukmacher jest wart uwagi wielbicieli legalnych gier hazardowych?

Kto poleca Fuksiarza?

Przy wyborze bukmacherów wiele osób kieruje się poleceniem. Czasem może ono wypłynąć od znajomych lub osobistości publicznych, które cieszą się zaufaniem w danej grupie odbiorców. Ambasadorem Fuksiarza jest dziennikarz Krzysztof Stanowski, znany m.in. z Kanału Sportowego. Każdy, kto obejrzał choć raz, jak publicysta pracuje, wie, że dziennikarz słynie z przenikliwości oraz ciętego języka. Do współpracy z bukmacherem przekonały Krzysztofa Stanowskiego korzystne promocje dla nowych i stałych graczy.

Co Fuksiarz oferuje nowym graczom?

Firmy bukmacherskie często kuszą bonusami dla nowo zarejestrowanych graczy. Co może zaproponować Fuksiarz? Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników bonus uprawniający do zwrotu 50% środków przy pierwszym obstawionym zakładzie. W ten sposób można uzyskać nawet do 500 zł. Co więcej, odzyskanych środków nowy gracz nie musi przeznaczać na kolejny zakład. Jeśli chcesz wypłacić zwróconą kwotę, wystarczy wybrać stosowną metodę przelewu. W ten sposób nowy gracz może w bezpiecznych warunkach rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

Jakie zakłady można obstawić w Fuksiarzu?

Fuksiarz wyróżnia się na rynku zakładów bukmacherskich szeroką ofertą dotyczącą zarówno wykupywania kuponów przedmeczowo, jak i w trakcie rozgrywek na żywo. U tego bukmachera można obstawiać zakłady dotyczące wybranych meczów czy zawodów sportowych, jak i świata esport czy rozrywki. Bez względu na to, czy chcesz spróbować swojego szczęścia w przewidywaniu wyników turnieju piłki nożnej, czy typujesz aktorkę, która otrzyma nagrodę Oscara, to Fuksiarz jest bukmacherem dla Ciebie.

Jakie są plusy wyboru Fuksiarza?

Fuksiarz to nie tylko korzystny cashback dla nowych użytkowników. Aktywni gracze chwalą bukmachera za:

  • możliwość skorzystania z Early Payout

To nowoczesna propozycja na rynku zakładów bukmacherskim. Early Payout polega na tym, że gracz ma możliwość wypłaty wygranej bez czekania do końcowego wyniku meczu. Wystarczy, że typowana drużyna uzyska przewagę 2 golów nad przeciwnikiem. Jeśli nie chcesz czekać na ostateczny rezultat rozgrywki to możesz skorzystać z Early Payout. Bonus obejmuje odpowiednio oznaczone mecze.

  • depozyty bez prowizji

Fuksiarz umożliwia graczom wpłatę nawet w wysokości złotówki. Od depozytów nie są pobierane żadne prowizje.

  • ekspresowe wypłaty

Bukmacher oferuje ekspresowe wypłaty na rachunki najpopularniejszych banków w Polsce. Większość z nich księguje przelew natychmiast.

Fuksiarz to bukmacher, który proponuje graczom bezpieczne i korzystne warunki do obstawiania zakładów. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług tej firmy.

Fuksiarz Details

Metody wpłat środków:
Najlepsi bukmacherzy

Zgarnij 2500 zł w pakiecie powitalnym

Cashback na start aż do 600 zł

Bonus powitalny 100% aż do 2000 zł

Legendarna oferta 1500 zł na start

Pakiet powitalny z kodem: COMBO5240

Zakład bez ryzyka do 110 PLN z kodem: EWINNER

Zakład bez ryzyka do 200 zł we freebetach

Bonus powitalny cashback 50% aż do 500 PLN

Gonitwy konne

Freebet powitalny 50% do 200 zł

Fuksiarz
5.8/6